Szczepiony orzech włoski sadzonki

Aktualnie przyjmujemy ostatenie zamówienia na jesień 2017, sadzonki rezerwujemy według kolejności zgłoszeń oraz dostępności odmian. Prowadzimy sprzedaż hurtową. Wszystkie sadzonki są w pęczkach po 10 sztuk z oznaczeniem odmiany.

Lista naszych odmian:

– Milotai 10,
– Alsoszentivani 117,
– Milotai Późny,
– Alsoszentivani Późny,
– Mars, (aktualizacja – na 2017 już niedostępny)
– Broadview, (aktualizacja – na 2017 już niedostępny)
– Tarnów – 1,
– Lublin – 1.

Opis wszystkich odmian w zakładce Orzechy włoskie, gdzie mogą się Pańtwo zapoznać z ich właściwościami oraz charakterystyką. Rozmnażamy tylko najlepsze odmiany, które przyszły plantator bez trudu sprzeda w dobrej cenie na rynek orzechów w łupinie lub do łuskania.

Orzech włoski szczepiony. Szczepienie przeprowadzamy w okresie marzec – kwiecień, to jest najważniejszy i bardzo pracochłonny etap, który wymaga od nas wiele uwagi i decyduje o powodzeniu całego procesu produkcji sadzonki. Po udanym szczepieniu sadzonki trafiają do nawadnianej i nawożonej szkółki, w której skupiamy się przede wszystkim na budowie silnego i mocnego sytemu korzeniowego, co będzie miało kluczowe znaczenie w następnych latach, juz po wysadzeniu na miejsce stałe. Sadzonki są dostępne do odbioru od końca października, po wykopaniu ze szkółki. Sadzonki są grube i mocne, z dużą ilością pąków, wysokość od ok. 0,8 – 2,0 m.  Przed odbiorem proszę pamiętać, że najwięcej miejsca w transporcie zajmuje bryła korzeniowa. Po umówieniu sadzonki dostarczamy także na miejsce. 

Zamówienia prosimy przesyłać:

tomek@projektorzech.pl lub telefonicznie + 48 690889937

oraz

robert@projektorzech.pl lub telefonicznie + 48 737747731

Produckja szczepionych sadzonek orzecha włoskiego to zajęcie pracochłonne i koszowne, ale udany rok w szkółce jest nagrodą za cierpliwość