Szczepiony orzech włoski sadzonki

Wszystkich plantatorów dla których nie starczyło sadzonek jesienią 2018r. zapraszamy do składania zamówień na jesień 2019r. Na wiosnę 2018r. będzie dostępny tylko A117. Pozostałe odmiany dostępne na jesień 2019r.

Aktualnie przyjmujemy zamówienia na jesień 2019, sadzonki rezerwujemy według kolejności zgłoszeń oraz dostępności odmian. Prowadzimy sprzedaż hurtową. Wszystkie sadzonki są w pęczkach po 10 sztuk z oznaczeniem odmiany.

Lista naszych odmian:

– Milotai 10,

– Alsoszentivani 117,

– Milotai Późny,

– Alsoszentivani Późny,

– Mars,

– Broadview,

– Lublin – 1.

Opis wszystkich odmian w zakładce Orzechy włoskie, gdzie mogą się Państwo zapoznać z ich właściwościami oraz charakterystyką. Rozmnażamy tylko najlepsze odmiany, które przyszły plantator bez trudu sprzeda w dobrej cenie na rynek orzechów w łupinie lub do łuskania.

Orzech włoski szczepiony. Szczepienie przeprowadzamy w okresie marzec – kwiecień, to jest najważniejszy i bardzo pracochłonny etap, który wymaga od nas wiele uwagi i decyduje o powodzeniu całego procesu produkcji sadzonki. Po udanym szczepieniu sadzonki trafiają do nawadnianej i nawożonej szkółki, w której skupiamy się przede wszystkim na budowie silnego i mocnego sytemu korzeniowego, co będzie miało kluczowe znaczenie w następnych latach, już po wysadzeniu na miejsce stałe. Sadzonki są dostępne do odbioru od końca października, po wykopaniu ze szkółki. Sadzonki są grube i mocne, z dużą ilością pąków, wysokość od ok. 0,8 – 2,0 m.  Przed odbiorem proszę pamiętać, że najwięcej miejsca w transporcie zajmuje bryła korzeniowa. Po umówieniu sadzonki dostarczamy także na miejsce. 

Zamówienia prosimy przesyłać:

tomek@projektorzech.pl lub telefonicznie + 48 690889937

oraz

robert@projektorzech.pl lub telefonicznie + 48 737747731

Produckja szczepionych sadzonek orzecha włoskiego to zajęcie pracochłonne i koszowne, ale udany rok w szkółce jest nagrodą za cierpliwość